Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa
Loading...

Futurystyczny design

Nissan ARIYA to samochód, który łączy nowoczesność z japońskim dziedzictwem. Zespół projektantów Nissana stworzył pojazd, który wyróżnia się elegancką linią horyzontu, cienkimi inteligentnymi reflektorami LED i płaską podłogą wnętrza, co potęguje poczucie przestrzeni.


Wyrafinowany styl

Nissan ARIYA prezentuje unikalny japoński styl, który jest jednocześnie nowoczesny i wyrazisty. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort i estetykę.

WIĘCEJ POWODÓW, ABY POKOCHAĆ NISSANA ARIYA

NOWOCZESNY, ELEKTRYCZNY SUV COUPE

NOWY NISSAN ARIYA - PORÓWNAJ WERSJE:

ZNAJDŹ IDEALNĄ WERSJĘ DLA SIEBIE

TO WIĘCEJ NIŻ SAMOCHÓD – TO OBIETNICA

Twoje doświadczenie nie kończy się wraz z odbiorem samochodu – tak naprawdę to dopiero początek. Chcemy, abyś był zadowolony i pewnie czuł się za kierownicą, no i oczywiście, abyś w przyszłości ponownie wybrał Nissana. Obietnica dla naszych klientów to pakiet usług i obsługi posprzedażowej, którego celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji teraz i w kolejnych latach.

Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa

NA KAŻDYM KROKU

 

  • Bezpłatny samochód zastępczy
  • Bezpłatny przegląd samochodu
  • Dopasowanie ceny serwisowania
  • Stała pomoc drogowa Assistance
  • Zawsze przy Tobie
  • Wybrana jazda próbna

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”).

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj