Nissan
Loading...

NOWY WYMIAR PERFEKCJI – NISSAN GT-R NISMO

NISSAN GT-R

24-zaworowy silnik Nissana V6 o pojemności 3,8 litra z podwójnym turbodoładowaniem

– każdy ręcznie wykonany przez specjalistę takumi – pozostaje sercem układu napędowego GT-R. Udoskonalony Nissan GT-R Nismo oferuje technologie i wiedzę zgromadzoną podczas wyścigów na torze. Nowego Nissana GT-R Nismo wyróżnia bardziej wyrazista reakcja. Wyposażony jest w ekskluzywną turbosprężarkę – zapożyczoną bezpośrednio z wyścigowego modelu GT-R GT3 – ze zmodyfikowanym kształtem turbiny i mniejszą liczbą łopatek. Taki układ optymalizuje szybkość przepływu i zwiększa reakcję na przyspieszenie o 20%, bez utraty mocy.

EWOLUCJA NIE KOŃCZY SIĘ NIGDY

W 1964 roku Nissan 2000GT, skromny 4-drzwiowy sedan, odebrał zwycięstwo Porsche 904 podczas Grand Prix Japonii. Tak narodziła się legenda GT-R. Od tego momentu każdy kolejny model był jeszcze szybszy, jeszcze zwinniejszy i jeszcze bardziej inspirujący.

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Wybierz temat rozmowy i wyślij nam swoje zapytanie a nasi Doradcy skontaktują się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”).

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj