Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa
Loading...

NOWY NISSAN QASHQAI – TECHNOLOGIA, KTÓRA WYPRZEDZIŁA MARZENIA

Nissan Qashqai od momentu pojawienia się na rynku wzbudza wiele emocji. To samochód, który zwraca uwagę swoim wyglądem, ale przede wszystkim zapewnia niesamowitą przyjemność z jazdy. Dealer sprzedający Nissana Qashqai zazwyczaj nie musi nawet zachwalać tego modelu. Jego zalety są doskonale znane. Ale nowy Nissan Qashqai jest jeszcze lepszy!

W Warszawie Nissan Qashqai jest widoczny równie często co poza miastem. Podobnie jak Nissan Juke czy  Nissan X-trail. W końcu to crossovery. Możesz zapakować w nie bagaże całej rodziny i ruszyć na podbój gór, mazur czy polskiego wybrzeża.

WIĘCEJ POWODÓW, ABY POKOCHAĆ NOWEGO QASHQAIA

CROSSOVER NASZPIKOWANY TECHNOLOGIĄ

NISSAN QASHQAI – ZELEKTRYFIKOWANY NAPĘD e-POWER

Odkryj wyjątkowe i ekscytujące wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym bez konieczności podłączania samochodu do sieci elektrycznej.

e-POWER to unikalna technologia Nissana, która jest czymś innym niż rozwiązania w tradycyjnym silniku hybrydowym. Polega na wykorzystaniu silnika benzynowego jedynie do wytwarzania energii dla silnika elektrycznego, który napędza pojazd. Dzięki temu jazda jest bardziej cicha i oszczędna.

 

NOWY NISSAN QASHQAI:

łączy w sobie solidność samochodu spalinowego z elastycznością napędu elektrycznego,
dzięki technologii mild hybrid gwarantuje szybkie przyspieszenie, zachowuje płynność jazdy,
zapewnia ciszę podczas jazdy – tak charakterystyczną dla aut elektrycznych.

Warszawa kocha Nissana Qashqai.

Salon dealera codziennie gości wiele osób zainteresowanych tym modelem.

PORÓWNAJ MODELE NOWEGO QASHQAIA

ZNAJDŹ WERSJĘ IDEALNĄ DLA SIEBIE

WARSZAWA, SALON DEALERA I NISSAN QASHQAI – TEN ZAKUP MUSI SIĘ UDAĆ

Nowy Nissan Qashqai to propozycja zarówno zapracowanych osób, które po pracy lubią udać się w nieznane, jak i dla zaprawionych podróżników.

Technologia mild hybrid daje poczucie bezpieczeństwa i niezwykle przyjemnej jazdy. Z kolei wszystkie systemy wspierające kierowcę, zwielokrotniają jego doświadczenia i wprowadzają na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Chcesz wiedzieć więcej o Nissanie Qashqai? Dealer w salonie na pewno wyczerpująco opowie Ci o nowym modelu samochodu. Dealer Nissan Zaborowski działa na terenie całej Polski, przede wszystkim województwo Mazowieckie: Warszawa, Piaseczno, Pruszków, Konstancin, Góra Kalwaria, Dawidy, Raszyn, Janki, Otwock.

TO WIĘCEJ NIŻ SAMOCHÓD – TO OBIETNICA

Twoje doświadczenie nie kończy się wraz z odbiorem samochodu – tak naprawdę to dopiero początek. Chcemy, abyś był zadowolony i pewnie czuł się za kierownicą, no i oczywiście, abyś w przyszłości ponownie wybrał Nissana. Obietnica dla naszych klientów to pakiet usług i obsługi posprzedażowej, którego celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji teraz i w kolejnych latach.

Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa

NA KAŻDYM KROKU

 

  • Bezpłatny samochód zastępczy
  • Bezpłatny przegląd samochodu
  • Dopasowanie ceny serwisowania
  • Stała pomoc drogowa Assistance
  • Zawsze przy Tobie
  • Wybrana jazda próbna

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”).

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj