Slider

SERWIS MECHANICZNY

ASO Nissan Zaborowski to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją, założona w roku 1983. Dziś znajduje się w czołówce sprzedaży samochodów w Polsce zdobywając nagrody za jakość, serwis i standardy w Europie Środkowo – Wschodniej. Obok najnowszych technik pomiarowych i narzędzi napraw karoserii, serwis blacharsko – lakierniczy oraz mechaniczny, stawia na ekologiczne rozwiązania. Jako pierwszy i obecnie jedyny dealer Nissana w Polsce serwisuje samochody typu Nissan GTR, Leaf i eNV200.

ZAKRES NASZYCH USŁUG

Zaufaj Profesjonalistom

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna

Przeglądy olejowe

Wymiana opon i kół

Diagnostyka komputerowa

Konserwacja i dezynfekcja klimatyzacji z filtrem węglowym

Sprawdzenie stanu technicznego auta

Wymiana tarcz i klocków hamulcowych

Geometria zawieszenia

SERWIS DOOR-TO-DOOR

ZOSTAW TO NAM!

Od dziś możesz umówić się na nasz Serwis również w usłudze Door-to-Door.

Usługę można zamówić pod następującymi numerami telefonów :

660-458-017 lub 728-859-173

Pragniemy również podkreślić, że mimo powyższej usługi nasz Serwis pracuje normalnie. Auta przed i po naprawie są odpowiednio dezynfekowane, a do dyspozycji Klientów pozostają płyny antybakteryjne. Jeśli chcesz umówić się na Serwis wybierz wygodną rezerwację on-line!

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE ON-LINE

pobieram formularz ..

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Wybierz temat rozmowy i wyślij nam swoje zapytanie a nasi Doradcy skontaktują się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”);
Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj

dane teleadresowe

ZABOROWSKI SP. Z O.O.
Ul. Puławska 276
02-819 Warszawa

Salon: tel. (22) 546 17 00
Serwis: tel. (22) 546 17 23

Wyznacz trasę dojazdu
Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji.
Akceptuję
Odrzucam