Slider

YOU+ NISSAN

You+Nissan to strefa stworzona z myślą o przywilejach dla właścicieli Nissanów. You+Nissan zapewnia wyjątkowe traktowanie właścicieli aut naszej marki: od troskliwej obsługi klienta i porad dotyczących eksploatacji samochodu, przez oferty specjalne, po ekskluzywny dostęp do wyjątkowych wydarzeń. Skorzystaj z innowacyjnych funkcji strefy dla właścicieli i błyskawicznie wyszukaj odpowiedzi na wszelkie pytania.

ZAWSZE I WSZĘDZIE, GDY NAS POTRZEBUJESZ

Poznaj naszą obietnicę

Obiecujemy dostęp do pojazdu zastępczego, gdy Twoje auto będzie serwisowane. Zarezerwuj z wyprzedzeniem samochód zastępczy – w wybranych punktach dostępne są także pojazdy elektryczne! W przypadku braku bezpłatnego samochodu zastępczego zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.

Dzięki wyszkolonemu personelowi oraz wykorzystaniu oryginalnych części Nissana możemy zapewnić najwyższy standard usług. Ale to nie wszystko: przedstaw wycenę identycznego zakresu prac (obejmującego oryginalne części Nissana i robociznę) od innego niezależnego warsztatu w promieniu 10 km od dealera Nissana, a my zaoferujemy identyczną cenę.

Obiecujemy nieprzerwany dostęp do samochodu. W razie nieprzewidzianych zdarzeń gwarantujemy całodobową pomoc drogową bez względu na wiek Twojego Nissana.

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek napraw obiecujemy bezpłatną kontrolę stanu pojazdu, aby ocenić, jakie prace należy wykonać oraz ile będą kosztowały.

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Wybierz temat rozmowy i wyślij nam swoje zapytanie a nasi Doradcy skontaktują się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”);
Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj

dane teleadresowe

ZABOROWSKI SP. Z O.O.
Ul. Puławska 276
02-819 Warszawa
Salon: tel. (22) 546 17 00
Serwis: tel. (22) 546 17 23

Godziny otwarcia:

Wyznacz trasę dojazdu
Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji.
Akceptuję
Odrzucam