Slider

NISSAN JUKE W PIGUŁCE

ZUŻYCIE PALIWA - CYKL MIESZANY (WLTP)* OD 5,9L / 100KM

EMISJA CO2 - CYKL MIESZANY (WLTP)* OD 114G / KM

5 - DRZWIOWY
CROSSOVER

422 L PRZESTRZENI
BAGAŻOWEJ

CENA JUŻ
OD:

73 630ZŁ

Rata miesięczna brutto w Kredycie SELECT:

717ZŁ BRUTTO

RRSO: 8,40 %

CROSSOVER COUPÉ

ROZPOCZNIJ REWOLUCJĘ ZUPEŁNIE NOWYM NISSANEM JUKE

Funkcjonalność w nowoczesnym stylu

Rewolucyjny coupé

Wyraziste linie, spektakularne światła, intrygujące akcenty, 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich i charakterystyczny dach. Nowy design Nissana Juke robi wrażenie elegancką aerodynamiką, która zapewnia cichą i ekonomiczną jazdę.

Wszechstronność z nutą indywidualności

PRZESTRZEŃ TYLKO DLA CIEBIE

Rewolucyjny design nowego Nissana Juke tworzy wnętrze przypominające kokpit samolotu. Profilowany kształt deski rozdzielczej i „pływające” wyświetlacze nowego Nissana Juke sprawią, że znajdziesz się w samym centrum ekscytującej przygody.

odkryj wszystkie kolory nadwozia

skonfiguruj swojego nowego juka

Wersja N-Design oferuje całą gamę pakietów wykończenia wnętrza i stylizacji nadwozia. Od jasnych kolorów wnętrza z tkaniną Alcantara® i skórzaną tapicerką, po efektowne detale nadwozia w dwóch kolorach – możesz wykreować zupełnie wyjątkowego nowego Nissana Juke.

technologia zaczyna się dziś

technologia propilot

Dostępny w samochodach ze skrzynią DCT, system ProPILOT pomaga zachować ustaloną odległość od samochodu z przodu na podstawie prędkości poruszania się innych pojazdów. Może nawet całkowicie zatrzymać samochód, a następnie ponownie ruszyć, kiedy zrobią to inni uczestnicy ruchu.

Play Video

Porównaj modele Nissana JUKE – Znajdź idealną wersję dla siebie

VISIA

CENA OD 73 630ZŁ

ACENTA

CENA OD 78 130ZŁ

N - CONNECTA

CENA OD 84 630ZŁ

N - DESIGN

CENA OD 94 930ZŁ

N - CONNECTA

CENA OD 97 630ZŁ

To więcej niż samochód – To obietnica

Twoje doświadczenie nie kończy się wraz z odbiorem samochodu – tak naprawdę to dopiero początek. Chcemy, abyś był zadowolony i pewnie czuł się za kierownicą, no i oczywiście, abyś w przyszłości ponownie wybrał Nissana. Obietnica dla naszych klientów to pakiet usług i obsługi posprzedażowej, którego celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji teraz i w kolejnych latach.

Na każdym kroku

  • Bezpłatny samochód zastępczy
  • Bezpłatny przegląd samochodu
  • Dopasowanie ceny serwisowania
  • Stała pomoc drogowa Assistance
  • Zawsze przy Tobie
  • Wybrana jazda próbna

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Wybierz temat rozmowy i wyślij nam swoje zapytanie a nasi Doradcy skontaktują się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”);
Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj
Wyznacz trasę dojazdu
Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji.
Akceptuję
Odrzucam