Slider

NISSAN QASHQAI W PIGUŁCE

ZUŻYCIE PALIWA - CYKL MIESZANY (WLTP)* OD 5,3L / 100KM

EMISJA CO2 - CYKL MIESZANY (WLTP)* OD 138G / KM

5 - DRZWIOWY
miejski suv

1560 L PRZESTRZENI
BAGAŻOWEJ

Więcej powodów, aby pokochać Nissana qashqai

CROSSOVER NASZPIKOWANY TECHNOLOGIĄ

bezkompromisowa jazda

NOWE SILNIKI BENZYNOWE 1,3 L

Nasz nowy silnik został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby zwiększyć przyjemność z jazdy przy jednoczesnej poprawie efektywności, aby sprostać rygorystycznym nowym normom europejskim. Ulepszone podzespoły silnika pozwalają znacznie obniżyć koszty eksploatacyjne nowego Nissana Qashqai.

Wszechstronność z nutą indywidualności

NISSAN QASHQAI N-TEC

Od charakterystycznego grilla w kształcie litery V, przez przyciemnione reflektory, aż po czarne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich. W środku znajdziesz wykończenie z Alcantary [*] i syntetycznej skóry oraz czarne akcenty, które jeszcze bardziej wzbogacą Twoje doznania w czasie jazdy.

ELASTYCZNY, DYNAMICZNY, INTUICYJNY

ZSYNCHRONIZOWANY Z CYFROWYM ŚWIATEM

Miejski crossover Nissan Qashqai oferuje innowacyjne technologie, które spełnią oczekiwania cyfrowego świata, na przykład nowy system NissanConnect z 7-calowym ekranem dotykowym i ekscytującymi nowymi funkcjami, takimi jak mapy 3D, polecenia głosowe i integracja ze smartfonem.

Nissan intelligent mobility

TECHNOLOGIA, KTÓRA WSPIERA CIĘ NA TRASIE

Poczuj większą pewność jazdy, ekscytację i łączność ze światem podczas każdej podróży dzięki technologiom Nissan Intelligent Mobility, takim jak m.in. inteligentne światła oraz system blis i tsr, które obserwując sytuację na drodze, mogą przejąć kontrolę i pomóc Ci uniknąć wypadku.

Porównaj modele Nissana qashqai – Znajdź idealną wersję dla siebie

N-STYLE

CENA OD 82 790ZŁ

N-CONNECTA

CENA OD 89 890ZŁ

TEKNA

CENA OD 100 290ZŁ

TEKNA +

CENA OD 121 50ZŁ

*Rok produkcji 2019, rocznik modelowy 2019. Przy wyborze konkretnej specyfikacji prosimy o kontakt z naszymi autoryzowanymi dealerami. Wszystkie ceny są podane w PLN oraz zawierają 23% VAT. Zawartość niniejszego cennika odzwierciedla stan obowiązujący w czasie jego wydania. NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kft. zastrzega sobie prawo zmiany podanych tu informacji bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane dane mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako oferta zawarcia umowy. Cennik obowiązuje od 01.01.2020.Zużycie paliwa i emisje CO2 podano zgodnie z obowiązującymi przepisami europejskimi. Przedstawione dane techniczne są zgodne z nową procedurą testową WLTP (Worldwide Harmonized Test Procedure for light vehicles) stosowaną do obliczania zużycia paliwa oraz emisji CO2. Dane testowanych samochodów, porównywane są wyłącznie według tych samych procedur. Rzeczywiste wyniki mogą różnić się w zależności od czynników takich jak warunki pogodowe, styl jazdy, obciążenie pojazdu lub wszelkie akcesoria zamontowane po rejestracji pojazdu. Lista silników w ofercie może być ograniczona dostępnością w związku ze zmianami w asortymencie silników Nissana. Sprawdź dostępność oraz datę dostawy samochodu u Dealera Nissana. Podane wartości były wraz z kierowcą, 4 pasażerami, bagażem i przy maks. masie własnej. *Rozszerzona Gwarancja Nissana jest produktem ubezpieczeniowym, oferowany przez Nissan International Insurance Ltd. Oferowane dodatkowe 2 lata rozszerzonej gwarancji jest ważne dla limitu 100.000 km. (Oprócz 3-letniej gwarancji producenta, oferowany produkt rozszerzonej gwarancji obejmuje dodatkowe 2 lata lub łączny przebieg 100.000 km w okresie 5 lat, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Informacja nie jest kompletna. Produkt jest zgodny z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy skontaktować się z autoryzowanym dealerm Nissana.

To więcej niż samochód – To obietnica

Twoje doświadczenie nie kończy się wraz z odbiorem samochodu – tak naprawdę to dopiero początek. Chcemy, abyś był zadowolony i pewnie czuł się za kierownicą, no i oczywiście, abyś w przyszłości ponownie wybrał Nissana. Obietnica dla naszych klientów to pakiet usług i obsługi posprzedażowej, którego celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji teraz i w kolejnych latach.

Na każdym kroku

  • Bezpłatny samochód zastępczy
  • Bezpłatny przegląd samochodu
  • Dopasowanie ceny serwisowania
  • Stała pomoc drogowa Assistance
  • Zawsze przy Tobie
  • Wybrana jazda próbna

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Wybierz temat rozmowy i wyślij nam swoje zapytanie a nasi Doradcy skontaktują się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”);
Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj
Wyznacz trasę dojazdu
Ta strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Dalsze przeglądanie strony oznacza wyrażenie zgody na ich używanie. Więcej informacji.
Akceptuję
Odrzucam