Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa
Loading...

NASZA OFERTA SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

W naszej firmie oprócz nowych samochodów, oferujemy również sprzedaż pojazdów używanych, o pełnej, udokumentowanej historii, z gwarancją przebiegu i pochodzenia. Wszystkie samochody sprawdzane są pod kątem blacharsko-lakierniczym i mechanicznym. Wszelkie usterki wykryte podczas przeglądu zostają usunięte, a na życzenie klienta udostępniana jest dokumentacja przeprowadzonych napraw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą aut używanych dostępnych w naszej ofercie.

 

ODKUPIMY TWOJE AUTO

Chcesz sprzedać swojego Nissana lub zostawić swój samochód w rozliczeniu zamawiając u nas nowe lub używane auto? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

NASZ TEAM

Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa
Samochody Używane

Marcin Celiński

601 322 094

Autoryzowany Dealer Nissan Warszawa
Samochody Używane

Antoni Jędrzejewski

663 808 800

JUŻ DZIŚ ZAPYTAJ O WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!

Administrator: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zaborowski sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 276, 02-819 Warszawa wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000012943, posługującą się numerem NIP 951 201 76 52 („Spółka”).

Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj